PFERD  Szczotki tarczowe POS RBG 11512/M14 CT INOX 0,50
Pferd
Ocena
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 dni
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
  Zasady dostawy
Szybka dostawa paczkomatem InPost lub Kurierem
  Zasady zwrotu
Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji z zakupów. Mają Państwo również możliwość zwrotu w ciągu 14 dni.
  Obsługa klienta
Wysoki standard obsługi Klienta jest dla nas priorytetem
  Płatności
Płatności w naszym sklepie obsługują przelewy24.pl
Opis
Szczegóły produktu
Arkusz danych
ZALETY
Agresywny efekt pracy szczotki dzięki sztywnym splotom.
Bardzo duża odporność na korozję.
Do obróbki zagłębień i krawędzi sploty nie zakręcają się podczas pracy.
Najwyższa ekonomiczność dzięki długiej żywotności oraz najlepszej wydajności.
Spokojna praca
Szczotka jest odtłuszczona i nie pozostawia śladów oleju na elemencie obrabianym.
OBRABIANE MATERIAŁY
Aluminium
Brąz
Inne metale nieżelazne
Materiały odporne na wysokie temperatury
Metale nieżelazne, miękkie
Miękkie stopy tytanu (ciągliwość 500 N/mm²)
Nadstopy na bazie niklu lub tytanu
Stal nierdzewna (INOX)
Stopy na bazie kobaltu
Stopy na bazie niklu (np. Inconel i Hastelloy)
Tytan
ZADANIA OBRÓBCZE
Czyszczenie
Obróbka spawów
Obróbka spawów pachwinowych
Obróbka łączeń
Usuwanie gratów
Usuwanie nalotów
Usuwanie pozostałości lakierów
Usuwanie rdzy
Usuwanie zgorzeliny
Usuwanie śladów utleniania
RODZAJE NAPĘDU
Szlifierki kątowe
Długość, drut
22mm
Liczba, sploty
24szt.
Maks. ␍obr./min
12500min-¹
Rodzaj drutu
Drut ze stali nierdzewnej (INOX)
Szerokość metryczna
12mm
obr./min, zalec., do
12500min-¹
obr./min, zalec., od
Ødrutu
0.5mm
ø zewnętrzna metryczna
115mm