Piła tarczowa do Płyt laminowych 254x30 Z78 FR24A001TC FREUD
F03FS10094
FREUD
Ocena
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
  Zasady dostawy
Szybka dostawa paczkomatem InPost lub Kurierem
  Zasady zwrotu
Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji z zakupów. Mają Państwo również możliwość zwrotu w ciągu 14 dni.
  Obsługa klienta
Wysoki standard obsługi Klienta jest dla nas priorytetem
  Płatności
Płatności w naszym sklepie obsługują przelewy24.pl
Opis
Maszyny:
Bezprzewodowe, małe pilarki tarczowe uniwersalne.
Materiały:
Informacje techniczne:
Dane techniczne
·             Średnica tarczy: 254 mm
·             Otwór wewnętrzny: 30 mm
·             Rzaz: 2,4 mm
·             Korpusu: 1,8 mm